hero

Знижка -20% на оригінальні запчастини підвіски і гальмівної системи для автомобілів PEUGEOT.(Акцію завершено)

Скористатися вигідною пропозицією -20% на оригінальні запчастини підвіски і гальмівної системи для автомобілів PEUGEOT можна в період з 1 квітня по 31 травня.

Літо завжди знаменує активні поїздки: подорожі на травневі свята, тривалі поїздки на відпочинок, відвідини родичів і друзів. А після важкої зими, коли «влетіти» в яму, не помітивши її під снігом, – це простіше простого, автомобіль потребує ще більш ретельного огляду та підготовки. Щоб ремонт не сильно вдарив по гаманцю, ми запускаємо сервісну кампанію: знижка -20% на оригінальні запчастини для ходової частини і гальмівної системи.

Оригінальні запчастини ходової частини повернуть автомобілю «фірмову» керованість і комфорт, ніби тільки з автосалону. А оригінальні деталі гальмівної системи забезпечать надійне і впевнене уповільнення і зупинку – важливий факт на швидкісних літніх трасах. Крім того, оригінальні запчастини та деталі є зразком ідеально-точних посадочних розмірів і правильного підбору матеріалів: результат – деталь монтується легко і точно на своє місце, а потім готова служити довгий час і багато кілометрів. Нарешті, на оригінальні запчастини дається один рік гарантії від виробника: ще одне підтвердження високої якості товару.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!