hero

Швидка допомога швидкій допомозі.

Провідний гравець українського авторинку ТОВ «Ілта» силами власних СТОА приєдналася до марафону благодійної допомоги в боротьбі зі спалахом коронавіруса в Україні.

Компанія взяла на себе ремонт всього парку автомобілів швидкої допомоги марок Peugeot та Citroën Комунального некомерційного підприємства Київської обласної ради «КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ».

«Належний технічний стан автомобілів швидкої допомоги – це та частина, яку ми можемо забезпечити для подальшої стабілізації ситуації в ці важкі часи. 28 років роботи на автомобільному ринку України навчили нас бути готовими до будь-яких ситуацій, швидко і гнучко реагувати на виклики.

Зараз виклик прийняли всі ми – і як бізнес, і як звичайні люди. Залишаючись на самоізоляції можна допомогти лікарям, які знаходяться зараз на «передовій», а безпечно працювати автомобілям допоможемо ми. » – прокоментував Голова ТОВ «Ілта» Міщенко С.O.

Фахівці СТОА компанії, що мають багаторічний досвід роботи з брендами Peugeot і Citroеn, проводять всі роботи в найкоротший термін, при необхідності в неробочий час, відповідно до затвердженого регламенту і на високоякісному рівні.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!