hero

Выгодное предложение по замене масла (Акцію завершено)

Продуктова лінійка EUROREPAR спеціально розроблена фахівцями групи PSA для використання на автомобілях Peugeot в постгарантійний період.  Всі запасні частини та оливи EUROREPAR пройшли суворий контроль якості і відповідають високим вимогам, що пред’являються PSA до виробників комплектуючих і запасних частин.

Линейка EUROREPAR специально разработана специалистами группы PSA для использования на автомобилях Peugeot в постгарантийный период. Все запасные части и масла EUROREPAR прошли строгий контроль качества и отвечают высоким требованиям, предъявляемым PSA к производителям комплектующих и запасных частей.

В акции принимают участие автомобили с дизельными и бензиновыми двигателями, которые, для обеспечения эффективной и надежной работы, требуют масла 5W30 и 5W40 (допуски PSA B71 2290 и B71 2296 соответственно):

Стоимость операции по замене масла включает стоимость масла, масляного фильтра и работ.

Подчеркиваем, что своевременная замена масла и масляного фильтра позволит Вам содержать автомобиль в исправном состоянии, обеспечить надежность работы двигателя, а также быть всегда уверенным в его технических характеристиках.

* Под заменой масла имеется в виду замена масла и масляного фильтра.

В акції приймають участь автомобілі з дизельними та бензиновими двигунами, які, для забезпечення ефективної та надійної роботи, потребують оливи 5W30 та 5W40 (допуски PSA B71 2290 та B71 2296 відповідно):

Вартість операції по заміні оливи включає вартість оливи, масляного фільтру та робіт.

 Наголошуємо, що своєчасне проведення операції по заміні оливи та масляного фільтру дозволить Вам утримувати автомобіль в справному стані, забезпечити надійність роботи двигуна, а також бути завжди впевненим у його технічних характеристиках.

 Детально про умови акції щодо заміни оливи можна дізнатися у найближчого офіційного дилера PEUGEOT.

 * Під заміною оливи мається на увазі заміна оливи та масляного фільтру.

ПОЗВОНИТЕ МНЕ
+
Жду звонка!