Peugeot ввійшов в рейтинг самих надійних автомобільних марок 2020 року.

Сучасні автомобілі ламаються рідше, ніж моделі минулих генерацій, навіть не дивлячись на те, що нинішні складніші та в них більше різних опцій й електроніки.

У будь-якому випадку, треба мати на увазі, що надійність залежить не тільки від марки авто, але і від моделі. А також — від того, скільки та чи інша модель випускається. Адже зазвичай, так звані «дитячі хвороби» автовиробники ліквідують в перші 1-2 роки випуску новинки. Ще один важливий момент — вартість сервісу. Можна демонструвати надійність, проходячи регулярне дороге техобслуговування, але, мабуть, все ж гірше, коли ні з того, ні з сього раптом виявляється якась несправність в новій автівці. А ще сумніше — регулярно оплачувати дорогі ремонти.

Переважна більшість автомобільних брендів пропонують цілком надійні автомобілі, які за цим параметром не дуже сильно відрізняються один від одного. Але є автомобільні виробники, які прикладають максимум зусиль, щоб стати кращими з кращих.

 За результатами досліджень Driver Power 2020, які проводили портал AUTO-Consulting та Auto Express Peugeot увійшов в рейтинг надійних автівок у 2020 році. Завдяки конкуренції, бренд приємно дивує своїх покупців якістю збірки, матеріалами, рівнем обробки та надійності конструкцій. Таким чином Peugeot 3008 тепер можна знайти у переліку найнадійніших моделей JD Power, а Peugeot 208 — в списку самих надійних моделей за версією Auto Express.

Дякуємо за довіру! 
_____
Дані компанії autoconsulting.com.ua

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!