PEUGEOT – В ЛІДЕРАХ З ПРОДАЖУ КОМЕРЦІЙНИХ АВТОМОБІЛІВ

Бренд PEUGEOT впевнено виривається в лідери на ринку нових комерційних автомобілів за результатами продажів за березень місяць, займаючи друге місце. Лідером серед вибору клієнтів є середньорозмірний фургон PEUGEOT Boxer, який також знаходиться серед лідерів в своєму сегменті.

Найпопулярнішим комерційним автомобілем Бренда став PEUGEOT Boxer. Завдяки широким можливостям трансформації та створення індивідуальних рішень по запитах клієнтів, високій якості збірки і низькій витраті палива, фургон Бренда PEUGEOT вибирають медичні установи і фармацевтичні компанії.

Так само серед покупців користуються популярністю пасажирський мінівен PEUGEOT Rifter і фургон PEUGEOT Partner. Вони представлені на ринку як в пасажирській версії, так і в вантажопасажирській. Автомобілі пропонують два типи кузова (L1 або L2). Фургон має максимальне корисне навантаження від 650 до 1000 кг і широкий перелік обладнання. Пасажирська версія пропонує, як 5-ти місну, так і 7-ми місну версію для великої родини.

Оберіть свій автомобіль у цьому сегменті завдяки досвіду менеджера напралення комерційної техніки Голубничого Валентина Володимировича.
e-mail: v.holubnychiy@ilta.ua

Телефон: 067 230 49 65

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!