Car Of The Year 2019

Міжнародний конкурс «Car Of The Year» (COTY) – без сумніву, один з найважливіших в автомобільному світі: адже тут визначається найкращий автомобіль не озираючись на ціну, клас, форм-фактор. Автомобіль повинен бути кращим – і крапка! Причому рішення «Car Of The Year» виявляється цілком збалансованим, адже журі конкурсу – це представники автомобільних ЗМІ з різних країн. Вони голосують зовсім по-різному, але якщо автомобіль гідний уваги – то він привертає увагу усіх і набирає максимум балів. У цьому році на титул «Car Of The Year 2019» претендували 42 моделі, які судили 60 журналістів з 23 країн.

І тим більше тішить той факт, що PEUGEOT 508 – пройшов у фінал конкурсу «Car Of The Year 2019», увійшовши в ТОП-7 найкращих автомобілів майбутнього 2019 року!

Стильний 5-дверний фастбек PEUGEOT 508 робить ставку на чудовий дизайн і динамічний стиль. Яскраві акценти у вигляді вертикальних світлодіодів спереду і «пазурів лева» в задніх ліхтарях явно підкреслюють фірмовий логотип PEUGEOT. Салон демонструє нове втілення i-Cockpit: маленький кермо, два кольорових дисплея, виділена зона для водія. Разом з тим, простір і зручність посадки, великий багажник зі зручним доступом, численні системи допомоги водієві – все це показує, що перед нами практичний, затишний, продуманий автомобіль. У підсумку: новинка PEUGEOT 508 – це той автомобіль, про який можна мріяти і бачити його в своїх снах. Але можна і купити: в Україні PEUGEOT 508 з’явиться вже навесні 2019 року.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!