hero

Багатофункціональний PEUGEOT 301

Багатофункціональний і надійний автомобіль PEUGEOT 301 поєднує в собі виразний дизайн і передові технічні рішення французького бренду. І тільки до кінця 2018 року цей седан можна придбати за спеціальною ціною – від 326 600.

Акційна пропозиція поширюється на PEUGEOT 301 в комплектації Active з двигуном 1,2 літра сімейства PureTech потужністю 82 л. с. У поєднанні з силовим агрегатом, який відповідає екологічному стандарту EURO-6, працює 5-ступінчаста механічна трансмісія. У змішаному циклі автомобіль витрачає всього 4,9 літра на 100 км. Викиди СО2 в атмосферу не перевищують 114 г / км. Варто відзначити, що акційні автомобілі вироблені в 2018-му році і вже перебувають на складі в Україні.

Середня комплектація Active в списку оснащення вже включає електронну систему стабілізації, дві фронтальні подушки безпеки, автоматизований кондиціонер, підігрів передніх сидінь, зовнішні дзеркала заднього виду з електрорегулюванням і підігрівом і багато інших опцій.

Встигніть вибрати для себе практичний седан PEUGEOT 301 за спеціальною ціною! Кількість автомобілів з діючою знижкою обмежена. Акція діє з 1 по 31 грудня поточного року.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!