Голові ТОВ “ІЛТА” Міщенку С.О. вручений диплом члена-кореспондента Транспортної Академії України

На минулому тижні Голові ТОВ “Ілта” Міщенку Сергію Олександровичу вручили диплом члена-кореспондента Транспортної Академії України. Таке рішення академіки одноголосно прийняли 3 червня 2016 року. Це, безумовно, висока оцінка діяльності Товариства в цілому, яке під беззмінним керівництвом пана Міщенко вже 25 років активно провадить діяльність на автотранспортному ринку України, впроваджує нові технології та інновації в сфері ведення бізнесу.
ТОВ «Ілта» одне із перших в Україні розпочало лізингову діяльність в сфері автотранспорту. Цей досвід дозволив створити ефективні моделі, інструменти та правове забезпечення взаємодії банків-кредиторів, лізінгових компаній та лізінгоодержувачів.
В колективі компанії «Ілта» пройшли підготовку, професійно зросли і тепер самостійно працюють декілька керівників автотранспортних підприємств та лізингових компаній України. ТОВ “Ілта” виступило одним із засновників Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД), а також Ассоціації “Українське об’єднання лізингодавців”.

Diplom