Компанія «Ілта», офіційний дистриб’ютор PEUGEOT, надає знижку на сезонне осіннє обслуговування

В рамках програми підготовки автомобілів до зимового сезону компанія «Ілта» пропонує спеціальну акцію. Всі власники автомобілів PEUGEOT, при зверненні на наше СТО, отримають знижку в розмірі 20% на деталі гальмівної системи і підвіски автомобіля.

Крім зміни гуми і щіток склоочисників, при сезонному обслуговуванні, компанія «Ілта» пропонує для власників автомобілів улюбленого бренду, звернути увагу підвіску і гальма, які піддаються великим навантаженням.

Саме тому з 1 жовтня по 30 листопада 2018 року діє спеціальна пропозиція: при заміні будь-яких деталей і комплектуючих підвіски, або гальмівної системи, клієнт гарантовано отримує знижку в розмірі 20% на запчастини.

На всі придбані у офіційних дилерів комплектуючі поширюється офіційна гарантія від виробника, що діє 1 рік з моменту установки деталі. Оригінальні комплектуючі – це запорука безвідмовної і надійної роботи вашого автомобіля навіть у важких зимових погодних умовах.

Дізнатися всі подробиці спеціальної акції, а також вибрати зручний для себе час і записатися на обслуговування можна за контактами вказаними на нашому сайті.