Компактний PEUGEOT 108 – скоро в автосалонах Ілти!

PEUGEOT 108 – стильний і маневрений компактний міський хетчбек. Високі колісні арки, грамотно вибудувана геометрія кузова, спортивні елементи стилю і гарне виконання LED-ходових вогнів надають його силуету легкості і стрімкості. Автомобіль відрізняється невеликим діаметром розвороту (трохи більше 9 м), що особливо корисно в умовах щільної міської забудови.

Крім 7 насичених кольорів кузова, модель доступна в двокольоровому забарвленні: дах, капот і корпуси дзеркал заднього виду, можна замовити в темно-синьому, чорному або світло-сірому кольорі.

PEUGEOT 108 оснащений системою екстреного гальмування Active City Break, системою допомоги при старті в гору Hill Start Assist, технологією Mirror Screen.

В Україні PEUGEOT 108 поставляється в 5-дверному виконанні в двох рівнях комплектації – середньому ACTIVE і максимальному ALLURE з бензиновим двигуном 1.0 VTi 68 л. с. і роботизованою коробкою передач. Крім низької витрати палива, всього від 4,2 л на 100 км в змішаному циклі, ця модель відрізняється екологічністю – автомобіль відповідає нормам ЄВРО-6.

Ціна на один із самих економічних і компактних автомобілів французького бренду стартує від 353 000 гривень залежно від обраної комплектації.