Skip to main content

Peugeot 5008

Презентація

Потужний дизайн нового Peugeot 5008 миттєво створює неповторне враження. Стильні лінії кузову, панорамнй дах Black Diamond та хромована решітка радіатора демонструють елегантний дизайн просторого кросоверу.

Пробудіть свої відчуття з інноваційним інтер’єром Peugeot i-Cockpit. 100% цифровий Head-Up дисплей з можливостями персоналізації, 8-ми дюймовий Touch Screen, нове компактне кермо із вбудованими кнопками управління та електронним важілем автоматичної коробки передач, гарантовано покращать ваше задоволення від кермування.

У вашому розпорядженні три окремим пасажирських сидінням та третій ряд із двома сидіннями, які можна зняти. Отже налаштуйте свій новий SUV 5008 саме так, як вам потрібно, щоб забезпечити комфортну подорож для всіх пасажирів.

Налаштуйте свої відчуття, використовуючи систему i-Cockpit Amplify  та насолоджуйтесь  вашою улюбленою музикою завдяки  високоякісній FOCAL Hi-Fi аудіо системі.

Нова платфора, зовнішній вигляд та обладнання автомобля – все було створено для вашої максимальної мобільності. У поєднанні з високопродуктивними дизельними двигунами BlueHDi та новою автоматичною коробкою передач EAT6, Peugeot сигналізує про прибуття нової ери високоякісних кросоверів.

Екстер'єр

Сучасні лінії кузова у нового Peugeot 5008 вражають з першого погляду. Атлетична піднесеність кузова, великі колеса з красивими обіддям, хромовані молдинги, алюмінієві рейлінги на даху і чорний дах Diamond елегантно підкреслюють розкішний вигляд автомобіля.

Носова частина виглядає досить ефектно завдяки світлому логотипу і злегка зігнутим переднім фарам. Хромоване обрамлення решітки радіатора і вертикальні лінії носової частини з великими повітрозабірниками підкреслюють котячий характер нового кросовера Peugeot 5008.

Похила аеродинамічна лінія заднього скла – явна ознака спортивного характеру нової моделі. Сяючі вдень і вночі вертикальні світлодіодні блоки оптики, інтегровані в чорну глянсову смугу і нагадують котячі пазурі, ще раз підтверджують унікальність нового кросовера Peugeot 5008.

Велике розмаїття кольорів дозволяє вибрати саме той, який найкращим чином буде відображати вашу індивідуальність. Вибирайте і поєднуйте їх на свій смак.

Останній писк доброго смаку – майстерно виконані диски нового кросовера Peugeot 5008.

 

Інтер'єр

Салон Peugeot 5008 за замовчуванням оснащений трьома рядами сидінь, розрахованих на сім чоловік. При цьому крісла двох задніх рядів можна складати, рухати і навіть повністю демонтувати. Обсяг багажника тут варіюється від 640 до 1 060 літрів, а якщо нахилити спинку переднього пасажирського крісла, то можна завантажити довгомір розміром 3,2 метра.

Спереду автомобіль отримав архітектуру інтер’єру Peugeot i-Cockpit другого покоління, візуально розділяє водія і пасажирську зони.

Peugeot i-Cockpit пропонує новий підхід до розміщення водія за кермом автомобіля. Нова організація простору пропонує цілком інтуїтивний доступ до всіх функцій та систем керування.

Компактне кермо стало більш зручним та забезпечує точне рульове управління для незабутніх вражень. Завдяки піднятій панелі керування водій має змогу зчитувати потрібну інформацію, не відводячи погляд від дороги. Нова центральна консоль та великий 9,7-дюймовий сенсорний екран створюють чисте та лаконічне оздоблення салону.

Завдяки меншій, ніж завжди, кількості кнопок та використанню матеріалів найвищої якості Peugeot i-Cockpit має вигляд унікального і безпрецедентного оформлення салону в автомобільній промисловості. Цей відмінний та легко упізнаваний стиль отримав нагороду «Найкращий салон автомобіля» в рамках XXIX Міжнародного автомобільного фестивалю в 2013 році.

Технології

Head-Up Display надає вам доступ до всієї необхідної інформації під час водіння, яку ви отримуєте не відводячи погляд від дороги. Основні дані проектуються на кольорову висувну панель, розташовану в полі зору, інформуючи вас про швидкість, відстань до інших транспортних засобів, вказівки системи круїз-контролю і обмежувача швидкостіi, а також навігаційної системиi.

Система автоматичного паркування направляє та спрощує ваші маневри під час паркування – чи то паралельне паркування, чи паркування під кутом. За допомогою ультразвукових датчиків спереду, ззаду та з обох боків автомобілю система автоматичного паркування визначає розмір місця для паркування, розраховує ідеальну траєкторію, вмикає автоматизовану систему руління та надає аудіовізуальну інформацію. Водій при цьому управляє лише швидкістю та щепленням (якщо це механічна коробка передач). Якщо водій забажає перейняти керування, необхідно лише взяти до рук кермо.

Система допомоги під час початку руху Hill Assist полегшує рух авто вгору.
Якщо ви знаходитесь на гірці (>3°), система Hill Assist автоматично утримує гальма (приблизно 2 секунди), надаючи водію можливість переставити ногу зі щеплення на педаль газу.

Розроблена спеціально для концепту EXALT, технологія очищення повітря Pure Blue гарантує максимальний комфорт для всіх пасажирів. У стаціонарному режимі, коли в автомобілі немає пасажирів, система Pure Blue очищує повітря в салоні завдяки розпорошенню бактерицидів і фунгіцидів. Під час руху система активує фільтри, очищуючи повітря до того, як воно надійде в салон, і знищує леткі органічні речовини і дрібні частинки. Таким чином, водій і пасажири завжди зможуть дихати чистим повітрям під час подорожі на автомобілі.

Безпека

Система Grip Control протидіє ковзанню автомобіля на брудній та слизькій дорозі, надаючи вашому авто додаткову тягу під час руху. Перемикач на центральній консолі дозволяє швидко обрати тип їзди, який найоптимальніше підходить до покриття, будь то сніг, бруд або пісок. Автомобіль одразу ж налаштується на обраний режим, забезпечуючи безпечне та комфортне водіння.

Active City Break – це система екстреного гальмування, створена для зменшення ризику незначних зіткнень під час руху у місті на невеликій швидкості.Система використовує лазерний сенсор на лобовому склі для виявлення перешкод. Якщо сенсор виявляє будь-який ризик зіткнення, автоматично активуються гальма щоб цьому запобігти. Система працює на швидкості до 30 км/год.

Система Distance Alert  допомагає водієві зберігати безпечну дистанцію за допомогою повідомлень на Head-Up дисплеї про відстань до транспортного засобу попереду. За допомогою перемикачів можна налаштувати необхідну мінімальну відстань, програмуючи систему повідомляти водія звуковим сигналом, якщо авто наблизилось більше, ніж необхідно до автомобіля,  що рухається попереду.

Завдяки чотирьом датчикам, розміщеним на передньому і задньому бамперах, система моніторингу «сліпих» зонi інформує водія про присутність іншого транспортного засобу в недоступній для огляду зоні. У разі появи іншого авто зліва чи справа у відповідному боковому дзеркалі загориться світлодіодний сигнал.

При швидкості  80 км/год та вище, Система попередження про зміну смуги повідомляє водія про незаплановану зміну смуги. Якщо автомобіль залишив свою смугу без попередження, водій відразу отримує попередження за допомогою вібрації лівої чи правої сторони сидіння водія, залежно від напрямку, в якому відхилився автомобіль. Це дозволяє водієві виправити напрямок руху автомобіля і повернути його в потрібну смугу. Основою цієї запатентованої технології є шість інфрачервоних датчиків, здатних ідентифікувати маркування (суцільні лінії) на дорогах та автомагістралях. Це особливо корисна функція, якщо водій відчуває сонливість, або відволікся від дороги.