Skip to main content

Peugeot 108

Презентація

PEUGEOT 108 – стильний і маневрений компактний міський хетчбек. Високі колісні арки, грамотно вибудувана геометрія кузова, спортивні елементи стилю і гарне виконання LED-ходових вогнів надають його силуету легкості і стрімкості. Автомобіль відрізняється невеликим діаметром розвороту (трохи більше 9 м), що особливо корисно в умовах щільної міської забудови.

Крім 7 насичених кольорів кузова, модель доступна в двокольорового забарвленням: дах, капот і корпуси дзеркал заднього виду, можна замовити в темно-синьому, чорному або світло-сірому кольорі. А за допомогою одного з восьми варіантів декоративних наклейок сітікар можна персоналізувати ще більше. До цього переліку варто додати і пакети внутрішнього декору, що змінює вигляд салону так, як того хочеться новому власнику.

У всіх своїх моделях, PEUGEOT приділяє велику увагу системам допомоги водієві, що полегшує управління автомобілем і PEUGEOT 108 не став винятком. Система екстреного гальмування Active City Break, система попередження про ненавмисному вихід зі смуги, камера заднього виду, система допомоги при старті в гору Hill Start Assist, 7 “тачскрін, на якому зосереджене керування основними функціями автомобіля, технологія Mirror Screen, яка дозволяє дублювати сумісні програми смартфона на сенсорному екрані автомобіля – це неповний список електронних помічників, доступних в PEUGEOT 108.

Екстер'єр

PEUGEOT 108 є яскравим прикладом стилю та елегантності. Його урабністичний вигляд, багатий динамічними лініями та цікавими деталями, збирає заздрісні погляди, де б ви не опинилися.

PEUGEOT 108 кидиє виклик вуличному руху. Його стильна передня частина вселяє впевненість. Вона незвично серйозна для свого сегменту, адже в її образі домінує зухвала решітка радіатора.

Фари PEUGEOT 108 впізнаються миттєво та залишають незабутнє враження. Високотехнологічні фари головного світла демонструють стильний баланс чорного та хрому, а їхнє LED-обрамлення є однією з ключових складових стрімкого урбаністичного вигляду авто. Задні ліхтарі, протитуманні фари та ліхтарі, що сигналізують про рух назад, створюють фірмовий ефект трьох пазурів лева.

Кожен знайде свій PEUGEOT 108! Завдяки восьми кольорам та темам оформлення кузова, а також розмаїттю варіантів оформлення інтер’єру, PEUGEOT 108 якнайкраще відповідатиме вашій особистості та смакам. Аби створити PEUGEOT 108, який відображає справжнього вас, сміливо обирайте з-поміж доступних кольорів, матеріалів, стилів і оригінальних штрихів як ззовні, так і всередині.

Дайте волю своїй творчій натурі в стильному PEUGEOT 108!

 

Інтер'єр

Крім можливості вибору кольору покупцеві PEUGEOT 108 запропонують і інші можливості персоналізації. Серед них: зовнішні наклейки, накладки на дзеркала заднього виду, наклейки всередині автомобіля, килими, різні варіанти брелоків (в залежності від того механічний чи ключ або ключ-карта). При цьому кожен з трьох варіантів оформлення інтер’єру впливає на забарвлення центральної та приладової панелі.

Багато якості, якими володіє PEUGEOT 108, змусять водія посміхатися кожен день. А унікальні можливості персоналізації дозволять кожному мати такий PEUGEOT 108, який хоче саме він.

Серед семи запропонованих тем персоналізації, три втілюють нове бачення класичної тканинної обробки. Тема Dressy по-особливому інтерпретує класичний картатий візерунок і створює 3D-ефект за рахунок майстерно вишивки. Тема Dual являє собою інтерпретацію мотиву орнаментальної вишивки.

В ексклюзивній двокольорового обробці PEUGEOT 108 підкреслюється поєднання двох кольорів корпусу. Тема «Kilt» нагадує про традиційний шотландському малюнку на тканині типу «тартан». Тема «Diamond», пройнята духом блискучого гламуру, обігрує поєднання матових і яскравих поверхонь. Вона створює ефект обсягу і руху, як би виростаючи з корпусу.

Сучасна тема «Barcode» складається з кольорових смуг, що імітують штрих-коди. Оформлення «Sport» будується на ідеї «спортивного міського автомобіля». Капот і задні крила прикрашені малюнком гоночних картатих прапорів. Внутрішнє дзеркало заднього виду укладено в чорний лакований корпус з червоною смугою.

Розслаблююча тема «Tattoo» прикрашає автомобіль розкішними металевими квітами, контури яких намальовані за допомогою яскравих інтенсивних ліній. Тема «Porcelaine» відрізняється матово-білою обробкою центральної панелі. Тема «Aïkinite» поєднує колір Aïkinite на панелі приладів з глянцево-чорною обробкою центральної панелі. У тим «Porcelaine» і «Aïkinite» матова панель приладів поєднується з мідною обробкою центральної панелі.

PEUGEOT 108 доступний з шістьма типами обробки. Оббивка Curitiba доступна тільки в комплектації Access. У версіях Active і Allure інтер’єр PEUGEOT 108 оброблений тканиною Carolight (шотландська клітка), а інтер’єр PEUGEOT 108 TOP! з відкидним верхом оброблений тканиною Rayura Aïkinite. Шкіряна оббивка салону доступна тільки для версії Allure в обох типах кузова.

Технології

PEUGEOT 108 відкриває нову еру міських автомобілів, представляючи великий сенсорний екран, елегантно розташований в середині центральної панелі. Доступний в якості опції в версії Active і встановлюється за умовчанням на версію Allure, 7-дюймовий дисплей піднімає на новий рівень відносини людини і автомобіля. Сенсорний екран об’єднує інтерфейс аудіосистеми, бортового комп’ютера і управління настройками автомобіля, а також володіє безліччю інших функцій.

Тепер водій може користуватися смартфоном, перебуваючи всередині автомобіля. Підключення здійснюється через Bluetooth (для прослуховування музики і використання функцій телефону), а також через нову систему «Дзеркального Екрану» ( «Mirror Screen»), яка відповідає за сумісність додатків мобільного телефону з операційною системою автомобіля. «Mirror Screen» діє на основі технології MirrorLink для телефонів на базі Android, RIM і Windows і на основі технології AppInCar для пристроїв на iOS.

Завдяки функції «Mirror Screen», сенсорний екран в новому PEUGEOT 108 стає дзеркалом підключеного смартфона. Водій, таким чином, управляє смартфоном через сенсорний екран на передній консолі: будь-яка дія буде повторюватися на мобільному телефоні. Залежно від підключається моделі телефону, додатки можуть також управлятися голосовими командами з використанням функції розпізнавання голосу. Водій матиме можливість використовувати додатки, які стануть в нагоді в дорозі, наприклад, навігатор або таке інформаційно-розважальне додаток, як PEUGEOT Music – інтернет-радіо компанії PEUGEOT, запущене до виходу цієї моделі.

Безпека

PEUGEOT 108 також оснащено найсучаснішии технологіями, призначеними для максимальної безпеки водія та пасажирів.

Камера заднього видуi автоматично активізується, коли в автомобілі вмикається задня передача, даючи водієві можливість спостерігати за своїми маневрами на великому сенсорному екрані. Це довзоляє підвищити безпеку та спростити паркування.

Система допомоги при екстреному гальмуванні Active City Brakei це функція, яка діє на гальмівну систему, якщо водій не може відреагувати досить швидко, їдучи вулицею зі швидкістю менше 30 км/год. Це зменшує ризик зіткнення або допомагає зробити його менш серйозним.

Починаючи зі швидкості 50 км/год, система попередження про зміну полоси дозволяє PEUGEOT 108 виявити будь-яке непередбачене перетинання розмітки за умови, що індикатор повороту не активований. Це звукове та візуальне попередження особливо корисно, якщо водій стає сонливим або втрачає концентрацію.

Система непрямого визначення тиску в шинах відслідковує значення тиску в усіх 4-х колесах, попереджаючи водія лампочкою на передній панелі та звуковим сигналом про його зміну.

Для вашої безпеки PEUGEOT 108 оснащується 6 подушками безпеки (2 передні, 2 бокові спереду та дві фіранкові подушки безпеки) та ефективними системами кріплень (2 кріплення ISOFIX з трьома точками контакту ззаду).