Skip to main content

Peugeot Boxer Fourgon

Презентація

Більше 4 мільйонів кілометрів випробувань в найсуворіших умовах довели якість, надійність і витривалість нового PEUGEOT Boxer, який тепер відрізняється сучасним дизайном, що витриманий у новому напрямку стилю марки.

Під час створення нового Peugeot Boxer, було зроблено ставку на сучасний дизайн, в якому безпомилково розпізнавалася б елегантність Peugeot. Комерційний автомобіль повинен бути практичним і витривалим, при цьому відповідаючи потребам ділових клієнтів і створюючи позитивний імідж для їхнього бізнесу.

Для ефективного ведення бізнесу в Україні, комерційний автомобіль повинен бути пристосований до роботи у складних умовах. Саме тому в базову комплектацію було включено обладнання, яке робить новий PEUGEOT Boxer повністю адаптованим до українських умов:

  • догрівач непрограмований Webasto Thermo Top C (5 кВт)
  • Акумулятор підвищеної ємності (110 Ач)

Всі параметри нового Peugeot Boxer будуються навколо якості, вираженої на всіх рівнях: дизайн і конструкція, якість збірки, надійність, шумоізоляція і довговічність. Щоб забезпечити високий рівень якості та надійності автомобіля, який потрібен при інтенсивній експлуатації, новий Peugeot Boxer успішно пройшов більш ніж 4 мільйони кілометрів випробувань в самих екстремальних умовах при повному і частковому завантаженні та з порожнім кузовом на різних типах доріг, включаючи неякісне покриття і нерівні дороги.

Випробування автомобіля на надійність і довговічність включали в себе:

  • 1500 годин при температурах від -20 ° C до + 40 ° C, щоб протестувати стійкість механічних, пластикових і електронних комплектуючих до старіння;
  • 1000 подолань водних перешкод і перешкод з сольових розчинів без подальшої мийки протягом всієї дистанції в 1000 км для перевірки герметичності кузова і його стійкості до корозії;
  • 500 000 циклів відкриття / закриття дверей при температурах від -30 ° C до + 80 ° C, що рівносильно 10 років інтенсивного використання.

Якість всіх нових елементів конструкції Peugeot Boxer також було перевірено найретельнішим чином – понад 1800 додаткових заводських перевірок на всіх стадіях виробництва.

Сьогодні клієнти звертають особливу увагу на технічне оснащення комерційних автомобілів, оскільки це поліпшує умови для роботи. Такі вимоги цілком розумні: покупці віддають перевагу комфорту, легкість в управлінні і безпеку, але для них особливо важлива ефективність у веденні бізнесу. Новий Peugeot Boxer виправдовує всі ці очікування.

Екстер'єр

потужність. Капот з чітко виділеними лініями підкреслюється розташованим на ньому логотипом марки, а також написом PEUGEOT між капотом і гратами радіатора. Новий Peugeot Boxer відрізняється експресивною, технологічною і хижою зовнішністю, яка посилюється новими гратами радіатора та фарами. Денні ходові вогні тепер можуть бути виконані у вигляді світлодіодів в якості опції.

Нові бампери забезпечують максимальний захист автомобілю. В їх нижньої частини можуть бути розташовані передні протитуманні фари. Над ними знаходяться два прямокутні отвори, які можуть використовуватися в якості сходинки, що полегшує мийку вітрового скла.

Задня частина автомобіля теж отримала новий силует фар, який підкреслює сучасний стиль Peugeot Boxer і забезпечує поліпшену видимість.

Інтер'єр

Функціональний і комфортабельний салон нового Peugeot Boxer відрізняється елегантністю і якістю обробки. На сучасне кермо, що забезпечує комфортне й упевнене керування, може бути винесено управління новою мультимедіа системою.

У функціональній кабіні розташовано безліч осередків і місць для зберігання речей і документів, в тому числі тримачі для паперів і навіть письмовий стіл, вбудований в спинку переднього сидіння. Новий PEUGEOT Boxer можна трансформувати в мобільний офіс.

Технології

автомобіль під будь-які запити бізнесу і торгівлі, адже зручність навантаження детальним чином враховувався при розробці цього автомобіля.

Peugeot Boxer дуже зручний для навантажень завдяки:

  • Низькому рівню завантаження (від 494 до 601 мм);
  • Заднім дверям, що відкриваються на 96 °, 180 ° і 270 ° як опція;
  • Однією або двом розсувним бічним дверям;
  • прямокутне будова вантажного відділення.

PEUGEOT Boxer пропонує один з найширших вагових діапазонів – від 2,8 до 4 тонн

Ґрунтуючись на трьох колісних базах (3000 мм, 3450 мм і 4035 мм), автомобіль в чотирьох варіантах по довжині (L1, L2, L3 і L4) і трьох – по висоті (H1, H2 і H3). Всього в лінійці шість кузовів об’ємом від 8 до 17 м3.

Система допомоги при спуску Hill Descent Сontrol може бути активізована натисканням кнопки на центральній консолі. Вона дозволяє водієві підтримувати постійну швидкість між 25 і 30 км / год і контролювати автомобіль на різкому спуску (нахил від 8%), особливо якщо дорога брудна або нерівна. Ця система працює навіть без натискання на педалі газу або гальма. Але система автоматично відключається, коли водій збільшує швидкість до 30 км / ч.

Новий PEUGEOT Boxer володіє великою кількістю різноманітних трансформацій для всіх можливих ділових цілей.

Безпека

За рівнем безпеки Peugeot Boxer еквівалентний кращим легковим автомобілям. Конструкція корпусу забезпечує підвищену жорсткість; в той же час бічні деталі кузова мають відмінні ударопоглинаючі властивості. Інерційні триточкові ремені безпеки, енергопоглинаюча рульова колонка і рівна, без виступів приладова дошка округлої форми сприяють безпеці водія і пасажирів.