Skip to main content

Peugeot 308

Презентація

Дизайнери та інженери-конструктори Peugeot зуміли створити яскравий, зручний, надсучасний легковий автомобіль зі спортивним зовнішнім виглядом, здатний забезпечити по-справжньому унікальні враження від водіння. Познайомтесь з новим Peugeot 308, визнаним «Автомобілем року – 2014» у Європі! Цю нагороду йому присвоїло журі з 58 журналістів, які представляють 22 європейських країн.

Крім цього титулу, Peugeot 308 був удостоєний наступних нагород:

  • Нагорода журналу «Fleet World» в номінації «Кращий новий автомобіль»;
  • Нагорода на Міжнародному автомобільному фестивалі в категорії «Найкрасивіший інтер’єр року»;
  • Премія «Екологічний автомобіль – 2014»;
  • Автомобіль року – 2014 за версією «Swiss Car of the Year»;
  • «Кращий компактний автомобіль 2014 року» від французького журналу «Автомобіль» ( «L’Automobile»).

Новий Peugeot 308 відрізняється надзвичайно мінімалістичним стилем оформлення, який є унікальним для автомобільної промисловості. На борту нового Peugeot 308 водій знаходиться у серці справжньої кабіни пілота: незвичайно новаторська і надзвичайно зручна організація простору, що отримала назву Peugeot i-Cockpit.

На XXIX Міжнародному автомобільному фестивалі салон Peugeot i-Cockpit був названий «Найкрасивішим оформленням інтер’єру – 2013». Така компоновка водійського місця і передньої панелі відповідає цілому переліку технічних нормативів, включаючи спортивне кермо, зменшеного діаметру, і комбінацію приладів, розташовану поверх обода керма на рівні очей водія.

У салоні відразу привертає увагу великий сенсорний екран з діагоналлю 24,6 см (9,7 дюйма), поверхня якого звернена в сторону водія. Він забезпечує йому простий і зручний доступ до управління бортовими системами і додатками.

Новий Peugeot 308, маса якого в новому поколінні була зменшена на 140 кг, комплектується ефективними силовими агрегатами.

У моторній гамі представлено два бензинових і один дизельний двигун.

Екстер'єр

«Простота – найвища вишуканість»: в новому Peugeot 308 ці знамениті слова Леонардо да Вінчі повністю знайшли своє втілення. Не обтяжена надмірним оформленням, техніка та елегантність створюють свіжий образ цього автомобіля, у якому продумана кожна деталь.

Точні, спортивні, стрімкі нотки в оформленні кузова нового Peugeot 308 з першого погляду справляють враження, що перед вами автомобіль з оптимізованою масою кузова, у якому видно традиційні ознаки міцного спортивного автомобіля: широкі шини, привабливі легкосплавні диски, що доповнюють оформлення кузовних елементів, хромована радіаторна решітка і пірамідна задня частина.

Починаючи з ранніх етапів проектування, особлива увага приділялася усім зазорам і торцям. Передні та задні прилади освітлення, а також оздоблення салону гармоніюють зі світлодіодними покажчиками повороту у бічних дзеркалах заднього виду, завдяки чому кожна частина автомобіля виглядає збалансовано і гармонійно. Крім того, хромована решітка радіатора і горизонтальна лінія нижньої частини задніх дверей, що переходить в задній бампер, підкреслюють елегантність нового Peugeot 308.

Обтічний кузов, невеликі габарити і низький центр тяжіння нового Peugeot 308 допомагають поліпшити аеродинамічні характеристики автомобіля. Так коефіцієнти лобового опору Cx і SCx складають усього 0,28 і 0,63 відповідно – цифри досі недоступні для цього класу. У результаті вдалося зменшити витрату палива і зміст CO2 у відпрацьованих газах.

У витончено оформлених фарах, що нагадують очі кішки, увагу привертають обідки світлодіодних денних ходових вогнів, які надають особливий образ цьому автомобілю. Задні ліхтарі також елегантно оформлені – у кожному з них чітко видно три світлодіодних кігтя, що проблискують.

Інтер'єр

У оформленні інтер’єру салону нового Peugeot 308 естетична досконалість поєднується зі зручними органами управління. Проста, але надзвичайно функціональна компоновка забезпечує практично ідеальну ергономіку. Також, на XXIX Міжнародному автомобільному фестивалі у Франції новий Peugeot 308 був відзначений спеціальною нагородою за «Найкрасивіше оформлення інтер’єру – 2013».

У салоні нового Peugeot 308 водій зручно розташовується у високотехнологічній «кабіні пілота», що називається Peugeot i-Cockpit, яка скомпонована максимально зручно і сучасно.

Передня частина салону оформлена дуже елегантно: слід відзначити мінімум кнопок, використання високоякісних матеріалів, що вказує на особливу увагу до деталей. Мінімалістичний зовнішній вигляд є по-справжньому новаторським і свіжим рішенням для автомобільної промисловості.

Скляний панорамний дах Cielo забезпечить покращене освітлення і допоможе створити більш комфортну атмосферу в салоні. У сонячну погоду від палючих променів сонця водія і пасажирів захистить новаторська перфорована шторка, яка затримує 95% променів.

У салоні нового Peugeot 308 у передню панель вбудовано планшет з великим сенсорним екраном з діагоналлю 24,6 см (9,7 дюйма), поверхня якого спрямована у бік водія. Він забезпечує простий і зручний доступ до управління бортовими системами та додатками.

Новий Peugeot 308 має один з найбільш містких багажників в класі. Він дуже практичний і просторий, має форму паралелепіпеда. З піднятими спинками задніх сидінь його обсяг становить 420 дм³ за нормативами VDA, а якщо спинки скласти, то його обсяг збільшиться до 1228 дм³!

У різних варіантах комплектації автомобіля на ваш вибір пропонуються різні типи оббивки: тканина, комбінована тканина і алькантара, шкіра. Залежно від обраного варіанту вам будуть запропоновані різні види декоративних вставок в салоні: алюмінієві, глянцево-чорні, матовий хром, шкіра.

Подорожувати у новому Peugeot 308 – справжнє задоволення!

Технології

У новому Peugeot 308 застосовані інноваційні технології, які допоможуть водієві під час подорожей.

Завдяки системі допомоги при початку руху Hill Assist ви зможете безпечно рушати в гору. Система буде утримувати гальмо протягом 2 секунд, щоб ви встигли перемістити ногу з педалі гальма на педаль газу.

Електричне стоянкове гальмо автоматично задіюється, коли двигун глушиться, і знімається, як тільки він знову запущений.

Для того, щоб відкрити автомобіль і завести двигун, замість традиційного ключа у новому Peugeot 308 передбачена система з електронним ключем, що працює у радіодіапазоні. Для того, щоб запустити або заглушити двигун досить натиснути на кнопку «Пуск-Стоп».

Завдяки зменшеним габаритам новий Peugeot 308 став легше. Так він на 47 мм нижче, на 23 мм коротше і на 10 мм вужче, ніж його попередник. Зниженню маси автомобіля також сприяє застосування високоточного лазерного зварювання. Крім того, масу автомобіля вдалося зменшити на 70 кг завдяки застосуванню досконалої нової платформи EMP2.

Вузли і агрегати нового Peugeot 308 сконструйовані таким чином, щоб зменшити загальну масу автомобіля. Нова ходова частина має зменшену масу завдяки порожньому стабілізатору поперечної стійкості і використанню алюмінієвих деталей. Навіть гальмівна система була спроектована з розрахунком на зменшення загальної маси автомобіля. Автомобіль вийшов компактним, демонструє відмінну аеродинаміку.

Безпека

У новому Peugeot 308 застосовані іноваційні досягнення конструкторів Peugeot, щоб забезпечити бездоганну керованість в цілковитій безпеці.

Новий Peugeot 308 може бути укомплектований засобами безпеки, об’єднаними в пакет «Допомога водієві». Він включає адаптивний круїз-контроль, систему попередження про зіткнення і систему екстреного гальмування при зіткненні. Ці пристрої функціонують за допомогою радара, встановленого в нижній частині переднього бампера. Адаптивний круїз-контроль автоматично зменшує запрограмовану швидкість за допомогою гальмування двигуном, якщо ви наближаєтеся до автомобіля, який рухається з меншою швидкістю. Якщо зіткнення неминуче, автоматично буде задіяна система екстреного гальмування, яка зменшить швидкість максимум на 20 км / год, щоб уникнути зіткнення або зменшити наслідки.

Встановивши над номерним знаком на задніх дверях мініатюрну відеокамеруви зможете бачити те, що відбувається позаду автомобіля. Пристрій автоматично активується при включенні задньої передачі. Відеосигнал подається на сенсорний екран на передній панелі. Кольорові напрямні на зображенні дозволять вам визначати відстань до предметів. Під час маневрування заднім ходом буде лунати звуковий сигнал, який допоможе водієві орієнтуватися.

Завдяки чотирьом датчикам, розміщеним на передньому і задньому бамперах система моніторингу «мертвих» зон у всіх поїздках буде інформувати водія про присутність іншого транспортного засобу у недоступній для огляду зоні. У разі його появи зліва чи справа у відповідному бічному дзеркалі активується світлодіодний сигнал.

Система автоматичної парковки працює за допомогою тих самих датчиків, які застосовуються в системі моніторингу «мертвих» зон. Дана система дозволить вам з легкістю поставити автомобіль на стоянку. Після того, як місце для парковки було знайдено, буде задіяна автоматизована система кермування, а водієві залишиться тільки пригальмовувати і натискати зчеплення при необхідності. Під час маневрів система подає водію аудіовізуальні сигнали, щоб забезпечити безпечний заїзд та виїзд зі стоянки.

Незважаючи на зменшену масу в конструкції нового Peugeot 308 передбачено надзвичайно міцний силовий каркас, а також зони запрограмованої деформації. Вони дозволять зменшити можливі травми водія і пасажирів в салоні.

Гальмівна антиблокувальна система (ABS) дозволить вам зберегти контроль над автомобілем в разі гальмування на слизькій дорозі.

Протибуксувальна система (ASR) запобігає буксуванню коліс на поверхнях з недостатнім зчепленням (лід, сніг, мокра дорога і т. д.) при зрушенні з місця та розгоні.

Система динамічної стабілізації (ESP) забезпечить керованість автомобіля при входженні в повороти на слизькій дорозі.