Skip to main content

Peugeot 208

Презентація

Peugeot 208 – це продовження історії успіху таких «ікон» марки, як моделі 205, 206, 207, і символ переходу компанії Peugeot до більш досконалих моделей.

Peugeot 208 – це втілення маневреності й практичності. Завдяки ретельно продуманим технічним рішенням автомобіль вийшов легким (у середньому на 110 кг легшим порівняно з Peugeot 207; максимальна різниця складає 173 кг (!) для базової версії, споряджена маса якої 975 кг), з чудовою аеродинамікою (коефіцієнт Сх = 0.29, CdA = 0.61) і дуже компактним (–7 см у довжину, –1 см у висоту).

Удосконалена архітектура особливо помітна завдяки значно збільшеному внутрішньому простору з більшим місцем для задніх пасажирів (+5 см у колінах) і більш місткому багажнику (+15 л об’єму).

Peugeot 208 втілює нові естетичні канони марки, надаючи їм витонченості.

«Плаваюча» ґратка радіатора, виразна передня оптика, задні ліхтарі-«бумеранги» – кожну деталь виконано в повній гармонії з основними формами.

Витончена, спортивна, водночас проста й вишукана, – дизайн моделі демонструє прагнення марки до оновлення та сучасності, втілює чуттєвість і енергію, м’якість і пустотливість.

Екстер'єр

Оновлений міський хетчбек PEUGEOT 208 може похвалитися особливим стилем оформлення, пропонуючи своїм власникам різні варіанти персоналізації. Кузов автомобіля відрізняється елегантними, спортивними контурами і має сучасні, динамічні пропорції (зменшені звіси спереду і ззаду, невелика висота), бічні панелі мають рельєфну структуру.

В результаті оновлення у PEUGEOT 208 з’явилися двоколірні фари (комбінація чорних і хромованих елементів), які надають йому більш виразний зовнішній вигляд, світлодіодні габарити та денні ходові вогнi, що вказують на більш високий клас автомобіля і новітню технічну начинку.

У нових комбінованих задніх ліхтарях, що нагадують слід від кігтів лева та відблискують перламутром, застосовані світлодіодні лампи. Завдяки цьому, в темний час доби автомобіль одразу ж виділяється на дорозі. Ліхтарі мають цільну конструкцію, світяться м’яким червоним кольором. Застосовуючи сучасні технології, дизайнерам PEUGEOT вдалося надати об’ємність світловим елементам.

Починаючи з комплектації Active, для оновленого PEUGEOT 208 передбачена можливість персоналізації кузова.

У комплектації Access і Active для оновленого PEUGEOT 208 передбачені сталеві 15-дюймові колісні диски з ковпаками, а в комплектації Allure – 15-дюймові легкосплавні диски.

Інтер'єр

Оновлений PEUGEOT 208 підкорить вас лаконічним, високоякісним інтер’єром. Тут важлива кожна деталь. Особливу увагу приділено зручності органів управління, завдяки чому керувати автомобілем просто і безпечно.

Особлива організація місця водія, відома як PEUGEOT i-Cockpit, відрізняється зручністю використання всіх органів управління. Завдяки великому сенсорному екрану інформаційно-розважальної системи з діагоналлю 17,8 см (7 дюймів), піднятою над рульовим колесом комбінації приладів та рульовому колесу зменшеного діаметру вам буде простіше керувати автомобілем, миттєво реагуючи на зміни дорожньої обстановки.

Інтер’єр салону сучасний та лаконічний. Він ідеально відповідає зовнішньому оформленню. Передня панель має м’яке покриття, виготовлене методом гарячого штампування. Воно надає особливу нотку інтер’єру салону і підкреслює високу якість оздоблювальних матеріалів.

А скляний панорамний дах забезпечить прекрасне природне освітлення у салоні і поліпшить оглядовість вдень. З настанням темряви окантовка панорамного даху у салоні підсвічується блакитними світлодіодами.

Технології

Для оновленого PEUGEOT 208 передбачені технічні засоби, які спрощують керування автомобілем, покращують комфорт під час їзди і забезпечують більшу безпеку. Дані ДВЗ є справжнім досягненням конструкторської думки: витрата палива і зміст CO2 у відпрацьованих газах вдалося скоротити на величину до 25%, причому без втрати потужності або динаміки.

Peugeot 208 поставляється на Україну у двох версіях (трьохдверний або п’ятидверний хетчбек) і має три рівні комплектації – Access, Active і Allure. Моторна гамма PEUGEOT 208 в Україні включає чотири бензинових двигуна серії PureTech, включаючи новий 3-циліндровий бензиновий мотор об’ємом 1,2 л:

  • Бензиновий двигун 1,0 л VTi, 68 к.с. з 5-ти ступінчастою МКПП
  • Бензиновий двигун 1,2 л VTi, 82 к.с. з 5-ти ступінчастою МКПП
  • Бензиновий двигун 1,2 л VTi, 82 к.с. з 5-ти ступінчастою роботизованою МКПП
  • Бензиновий двигун 1,6 л VTi, 120 к.с з 4-х ступінчастою АКПП
  • Дизельний двигун 1,6 л HDi, 92 к.с. з 5-ти ступінчастою МКПП

Але і це ще не все. Peugeot 208 відкриває нову еру у «еко-дизайні». Автомобіль на чверть складається з екологічно чистих матеріалів (перероблених і природного походження), також широко використані полімери. Вперше у світі задній бампер і вентилятор радіатора цілком виготовляються з екологічно чистих матеріалів. Один тільки бампер нового зразка дозволить економити на виробництві 1600 тонн палива на рік.

Безпека

За кермом оновленого PEUGEOT 208 ви можете бути повністю впевнені в своїй безпеці, адже автомобіль укомплектований новітніми системами активної і пасивної безпеки, розробленими провідними технічними фахівцями компанії PEUGEOT.

Active City Brake (система екстреного гальмування в міських умовах) –це новітня технічна розробка, яка дозволяє уникнути ДТП або зменшити його серйозність в разі, якщо водій не здатний швидко відреагувати на зміну ситуації на дорозі при їзді по місту на швидкості нижче 30 км / год .

Оновлений PEUGEOT 208 має надлегкий каркас кузова, спроектований з особливою прецизіозністю і здатний поглинати максимально можливу кількість енергії при різних типах зіткнень, зменшуючи таким чином наслідки для автомобіля, водія і пасажирів у салоні та інших осіб, залучених до зіткнення.

На випадок ДТП в оновленому PEUGEOT 208 може бути передбачено до шести подушок безпеки для захисту водія і пасажирів.