PEUGEOT 2008 – фіналіст премії «Автомобіль року в Україні»: залишився лише один крок до остаточної перемоги!

Новий кросовер PEUGEOT 2008 вийшов у фінал національної премії «Автомобіль року в Україні»! Маса українців-автолюбителів віддали свої голоси за цей динамічний, стильний, технологій автомобіль нової епохи. Попереду ще фінальне голосування профільного журі - але вже зараз можна стверджувати, що PEUGEOT 2008 один з головних претендентів на титул «Кращого кросовера 2021 року в Україні».

Геть стереотипи і звичні правила, даєш свободу думки і високотехнологічну динаміку! Саме так можна описати переваги і думки численних українських автолюбителів, які віддали свої голоси за кросовер PEUGEOT 2008 нового покоління в ході відбіркового етапу акції «Автомобіль року в Україні 2021».

Нагадаємо: дана акція проводиться в два етапи. Під час першого етапу на сайті акції «Автомобіль року в Україні» кожен бажаючий міг проголосувати за цікавий для нього автомобіль. Найоригінальніший, найбільш практичний, найдоступніший, найдинамічніший, найзручніший - у кожної людини різні уподобання. І представництву Бренду PEUGEOT особливо приємно, що безліч українців вибрали саме кросовер PEUGEOT 2008, як один з кращих прикладів ідеального балансу всіх ключових якостей в одному автомобілі. Адже в ході голосування на сайті акції визначається лише п'ять моделей-фіналістів в кожній з ключових категорій: «Легковий автомобіль року в Україні» та «Кросовер року в Україні».

Другий етап передбачає тестування моделей-фіналістів профільним журі акції «Автомобіль року в Україні». За підсумками даного тестування, кожен з членів журі відзначає свої переваги і свої оцінки для різних моделей автомобілів. Таким чином, кросовер PEUGEOT 2008 знаходиться лише в одному кроці від остаточної перемоги і отримання титулу «Кращий кросовер року в Україні 2021».