Компанія ІЛТА відзначає ювілей з нагоди 30-ти річчя

Компанія ІЛТА була зареєстрована у 1992 році у м. Києві, на першій хвилі створення спільних підприємств з іноземним капіталом.

За роки своєї роботи та постійного динамічного розвитку, компанія ІЛТА зайняла лідируючі позиції на авторинку України.

З 1992 по 2010 роки компанія ІЛТА була офіційним імпортером автомобілів “Пежо” в Україні, створюючи мережу дилерських центрів-партнерів по всій Україні. А з 2010 року стала офіційним дилером автомобілів “Пежо” у м.Києві та Київській області.Вже більше 20 років “ІЛТА Лізинг” - піонер послуг з автолізингу, вперше запровадивши цей сервіс ще у 2000 році. Бренд “ІЛТА Лізинг” входить до найбільших відомих в Україні, маючи серед клієнтів велику кількість міжнародних та національних компаній. Взагалі, за 20 років роботи “ІЛТА Лізинг” передала свої клієнтам більше 10 тис. автомобілів. Визначний дух підприємництва засновників компанії став запорукою успішного зростання та розвитку ТОВ ІЛТА, чиї успіхи було визнано нашими постійними клієнтами та партнерами.     

Ключові принципи поваги, відданості, гнучкості в роботі та цілісності лягли в основу корпоративної культури компанії, якої вона дотримується при спілкуванні з клієнтами, партнерами та постачальниками, і якою вона зобов'язана своєму успіху. За час діяльності компанії як імпортера, автомобілі “Пежо” двічі визнавалися “Автомобілем року” в Україні (у 2001 та 2005 рр), неодноразово завойовували звання “Кращий у своєму класі”. Постійно рухаючись вперед, у 2020 році компанія стала офіційним дилером французьких марок Citroen та преміальної марки DS Automobiles, відкривши автосалони цих легендарних брендів, та забезпечуючи повний цикл гарантійного та післягарантійного обслуговування на власних спеціалізованих СТО.

Значну увагу компанія ІЛТА завжди приділяла соціальній відповідальності. З 1994 р. компанія активно підтримувала, а пізніше стала партнером і спонсором Федерації фехтування України та Національної збірної України з фехтування.Вже понад 20 років компанія є автомобільним партнером Міжнародного кінофестивалю “Молодість”.Взагалом, за 30 років роботи компанії було продано понад 28 000 автомобілів концерну PSA-Stellantis, а кількість відпрацьованих нормочасів на власних СТО сягнула півмільона.Не менше вражають і сплачені податки - за 30 років було сплачено більше мільярда гривень.

 У ювілейний для компанії 2022 рік, в Україні почалася війна. Добре розуміючи потреби бюджету, за першу половину 2022 року компанія сплатила більше 15 млн грн податків та зборів.

 «30 років на автомобільному ринку України – це значний період в історії компанії, – каже один з засновників компанії Сергій Міщенко – Майже за третину століття ІЛТА виросла з групи ідейних однодумців у велику об'єднану команду творчих, неординарних та дуже працьовитих та відповідальних людей». У перші дні військового вторгнення було здійснено благодійний внесок у фонд ЗСУ - 250 тис.грн. Було передано 15 автомобілів для потреб ЗСУ та місцевим військовим організаціям згідно із законами про мобілізацію та військовий стан. Нашими СТО було безоплатно здійснено обслуговування 35 автомобілів ЗСУ, 15 автомобілів тероборони та 3 автомобілів критичної інфраструктури.

Компанія ІЛТА впевнена у перемозі та вже повністю відновила свою роботу, планує додавати до свого портфелю бренди найкращі та перевірені часом марки.